Hizmet Bölgesi:✅ Kalorifer böceği beslenmek için ne yer?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Kalorifer böceği beslenmek için ne yer?

kalorifer bocegi beslenmek icin ne yer

Kalorifer böcekleri kömürlük, bodrum, çatı katları, evlerde dolap içleri, banyolardaki su gideri borularından, fırın, çamaşır makinesi köşelerinde bulunan haşerelerdir. Bulundukları yerlerde büyük sorunlara sebep olurlar. Gıdaların çokça mevcut olduğu fırın, lokanta, yemekhaneler, mutfaklarla daha çok görülürler. Çünkü besin ihtiyaçlarını insan gıdaları ile de giderebilmektedirler. Kalorifer böceklerinden kurtulmak için kalorifer böceği ilaçlama uygulatılması yapılmalıdır.

Kalorifer böceği, sadece insan gıdaları ile beslenemeyip, etraflarında bulunan her tür börtü böcek, hayvan gıdası, poşet, naylon ile de beslemem kalorifer böcekleri bıraktıkları dışlılar ve salyalarla ciddi sağlık sorunlarına sebep olurlar. Vücutları dirençli olduklarından ise, dışarıdan alınacak sprey ve ilaçlar bu haşereleri yok etmek için uygun olmayacaktır. Belki geçici sonuçlar alabilirsiniz ama kısa bir süre yeniden bu haşere sorunlarıyla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle daha kesin sonuçlar alabilmek adına, kalorifer böceği ilaçlama uygulatılması şarttır. Bu uygulama jel ilaçlama ile gerçekleştirilmektedir. Çünkü, her tür kuytu köşede bulunabilen bu haşerelerden kurtulmak ancak bu tür, ufacık deliklere bile temas edebilecek etkili ilaçlama yöntemi ile mümkündür. Hamam böceği, kakalak böceği türleri için de bu ilaçlama uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama işlemi gerçekleştirilirken herhangi bir önlem alınmasına gerek duyulmadığı gibi, ilaçlama sonrasında da herhangi bir temizliğe gerek olmaz. Basit şekilde yapılan işlem sonucunda kalorifer böceği sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kalorifer böceği, kafası koptuğunda bile bir süre yaşayabilen, aç, susuz kaldığında da hayatını devam ettirebilen bir haşere olduğundan kalorifer böceği ile mücadele oldukça zordur. Bu haşerelere karşı müdahale ancak kalorifer böceği ilaçlama şirketleri tarafından alınacak yardımlarla gerçekleştirilebilir. Bu haşerelerin bulundukları alanların tespiti ardından uygulama gerçekleştirilir. Garanti ilaçlama olarak sizlere hem kalorifer böceğinden kurtulmak için hem de tüm haşere ilaçlama için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir