Garanti İlaçlama

Kandıra Böcek İlaçlama

Kandıra böcek ilaçlama servisimiz 7/24 devam ediyor. Karadeniz’e yakın ilçenin etrafı ormanla çevrili müthiş bir doğa güzelliğine sahiptir. İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle de haftasonları uğrak yeri olmuştur. Kısa dönem tatil ve dinlence yerleri arasındadır. Kefken Kovanağzı Koyu, Babalı Koyu, Tahtalı Göleti, Kefken Pembe Kayalar, Kefken Adası, Seyrek Kalesi, Bağırganlı en çok bilinen ve gezilen yerlerindendir.

Kandıra haşere ilaçlama

Havaların ısınmasıyla birlikte piknik alanlarının yoğunluğu sebebiyle etrafta bırakın çevresel atıklar böceklere davetiye çıkartmaktadır.

Özellikle pire, tahtakurusu, akrep, kalorifer böceği, karınca, tahtakurdu, çıyan, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, sivrisinek, arı, salyangoz, kertenkele, fare, sivrisinek, tatarcık, tespih böceği, deri böceği gibi çeşitli haşereler en sık rastlanılan organizmalardır.

Okulları, otelleri, iş yerlerini, evleri olumsuz etkileyen böceklere erken müdahale edilmediğinde başa çıkılmaz bir hal alabilirler. Bu nedenle, mümkün mertebe mevsim geçişlerinde bu yerlerin ilaçlanması gerekmektedir. Kandıra Böcek İlaçlama günün 7/24 saati güvenli teknik yöntemleriyle sizlere hizmet sunmaya hazır.

Kandıra böcek ilaçlama sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, fare istasyonları gibi  yöntemleri uygulamaktadır. İlaçlama yapılmadan evvel ortamın temizlenmesi ve eşyaların üzerinin örtülmesi gerekmektedir. Ürünler kimyasal olduğu için eşyalar üzerinde leke, iz bırakabilir. Kandıra böcek ilaçlama güvenilir ve kesin sonuç veren yöntemlerle sizleri bu durumdan kurtaracaktır.

Çevreyi saran haşere ve böceklerin çeşitlerine göre doğru ilaçlama yönteminin seçilmesi önemlidir. Garanti İlaçlama şirketinde kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olup kesin sonuç verir. Kullanılan ilaçlar sadece böceklere ve haşerelere yöneliktir, bitkilere, çiçeklere, ağaçlara zarar verici değildir.

Garanti böcek ilaçlama şirketi hızla gelişen teknolojiyle birlikte yeni ilaçlama teknikleri geliştirmiştir. Eğitimli uzman kadrosuyla çevre sakinleri güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir