Hizmet Bölgesi:✅ Kara Fatma Böcek Türü Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Kara Fatma Böcek Türü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

kara fatma bocek turu hakkinda bilinmesi gerekenler

Karafatma böcek türü hamamböceği türlerindendir. Hamamböcekleri insanların zaman içinde adlandırdıkları türleri bu gün karşımıza da farklı isimlerle çıkabilmektedirler. Aslında ana çatı ismi hamamböceği olan tür, zaman içinde kalorifer böceği, apartman böceği, kakalak, alman hamam böceği, Amerikan hamamböceği olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Vücut yapıları ve hatta neredeyse tüm işlevleri aynı olan bu türler kendi içlerinde çok ince çizgilerle ayırılmaktadırlar.

Kara fatma böcek türü, kendi başlarına ve yalnız yaşayan türlerden değildirler. Birlikte hareket etmeyi ve birlikte yaşamayı severler. Ama bu birliktelik bazen dez avantajda getirmektedir. Bu daz avantajı birazdan yazımızda size anlatacağım.

Kara fatma böceği duvar çatlakları, tuvalet, banyo, çatı, kapı altları, açık pencere, kırık camlar, açık unutulan kapılardan rahatlıkla içeri girerler. Kara fatma böcek türü olarak daha koyu ve siyah bir görünüme sahiptir. Geceleri dolaşırlar. Dolaştıkları yerlere, kendi dışkı ve kusmuklarını bırakırlar. Bunun yanında salyalarını da lavabo içlerine akıtarak insanların zehirlenmelerine sebep olurlar.

Kara Fatma Böceğinden Bulaşan Hastalıklar

Kara fatma böceği çeşitli hastalıklarda yayar. Bu hastalıklar; veba, verem, tifüs, dizanteri ve çeşitli cilt hastalıklarıdır.

Kara Fatmaların toplu olarak yaşamalarının dezavantajları üzerine notumuzu aktarıyoruz. Karafatmalar birbirilerinin ölülerini yiyebilmektedir. Kara fatma türleri için uygulanan ilaçlama türü Jel ilaçlamadır. Jel ilaçlama ise, Kara Fatma böceklerinin güzergahına yapılmaktadır. Bu güzergahta uygulanan ilaçlama sayesinde jeli yiyen karafatma böceği, jel ilaçla temas ettikten sonra hemen etkisiz hale gelmez. Kara fatma yuvasına döner ve orada ölür. Öldükten sonra zehirli olan böceğin ölüsünü yiyen diğer kara Fatmalar bir bir ölerek etkisiz hale gelmektedirler.

Başlıca yöntemler; Sıvı ilaçlama, Jel ilaçlama Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama, Fare İstasyonları.

Kara Fatma böceği hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar içinse randevu talep edebilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir