Karaburun Böcek İlaçlama

Karaburun Böcek İlaçlama

Böcek ve fareler insan hayatı için son derece tehlikeli canlılardır. Öyledir ki insanlarla teması sonucunda çok sayıda virüs ve bakteri bulaşmasına neden olabilir. Böcekler, insanların yaşam alanlarına kan, dışkı ve salya yolu ile kirli ortamlardan taşıdığı bakterileri kolaylıkla bulaştırabilir. Aynı zamanda açıkta bulunan yiyeceklerin üzerine konaklayarak taşıdığı zararlı bakterileri bırakır.  İzmir Karaburun böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizde.

Karaburun böcek ilaçlama

İzmir Karaburun böcek ilaçlama

İzmir Karaburun böcek ilaçlama servisi

Girdiği alan içinde barınma ve saklanma sorunu yaşamayan bu canlılar genellikle halı, gardrop, perde, yatak ve yorgan altlarında, kapı ve pencere kenarlarında, ıslak mutfak ve banyolarda aynı zamanda mutfak ve banyo dolapları içinde gizlenebilir. Genetiksel olarak kısa sürede hızlı bir şekilde üreme yapısına sahip canlılar, kısa süre içinde istila haline dönüşecektir. Haşere istilası haline dönüşen bir ortamı bu canlılardan arındırmak son derece zor bir işlemdir. Haşereler genetiklerine ve üreme hızlarına göre, sayılarına ve büyüklüklerine göre tespit edilir. Ardından uygulama yapılacak olan alan büyüklüğü de belirlenir. Tüm bu veriler doğrultusunda işleme geçilir.

Böcek ilaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir faaliyettir. Bu nedenle mutlaka güvenilir firmalar ile çalışmanız gerekir. Aynı zamanda firmaya bağlı olarak çalışan ekibinde son derece profesyonel olması gerekir. Yanlış bir ilaçlama şekli haşereleri yok etmeyeceği gibi aynı zamanda etraftaki diğer canlılara da zarar verebilir.

Firmamız yıllardan beri sektöründe öncü hizmet anlayışı ile İzmir Karaburun ilçesinin bütün mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattan hizmet sunmaktadır. Bu mahalleleri şöyle sıralayabiliriz:

 1. Anbarseki Mahallesi -8541
 2. Bozköy Mahallesi
 3. Eğlenhoca Mahallesi
 4. Hasseki Mahallesi
 5. İnecik Mahallesi
 6. İskele Mahallesi
 7. Kösedere Mahallesi
 8. Küçükbahçe Mahallesi
 9. Merkez Mahallesi
 10. Mordoğan Mahallesi
 11. Parlak Mahallesi
 12. Saip Mahallesi
 13. Salman Mahallesi
 14. Sarpıncık Mahallesi
 15. Tepeboz Mahallesi
 16. Yayla Mahallesidir.

Tüm bu bölgelerde sağlığınızı ve güvenliğinizi tehdit eden haşere  türlerine karşı kendinizi ve yaşam alanlarınızı koruyabilmek adına her an firmamıza ulaşabilirsiniz.  Sizlerin sağlığı için müşteri hizmetlerimiz 7/24 yanınızdadır. Bunun yanı sıra uzman ekibimizde aralıksız olarak hizmet vermektedir. Faaliyetlerimiz İzmir Karaburun ilçemizin bütün mahallelerinde gayet ekonomik ve standart fiyatta hizmet sunmaktadır. İzmir Karaburun’da ikamet edenler. İzmir böcek ilaçlama şubemiz telefonunuzu bekliyor.

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Yazar hakkında

gravatar

Biyosidal Ürün Uygulayıcı administrator

  Bir cevap yazın