Garanti İlaçlama

Karagümrük Böcek İlaçlama

Karagümrük böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Karagümrük semtine ekonomik böcek ve haşere ilaçlama hizmeti alın!

Böcekler, sağlık sorunlarına neden oldukları gibi maddi problemlere de neden olabilir. Karagümrük böcek ilaçlama servislerimiz, bu bölgede böceklerden kaynaklı yaşanabilecek sorunları minimalize etmek için hizmet vermektedir. İlçe genelinde hizmet veren şirketimiz, profesyonel kadrosu ile işlem yapmaktadır.

Karagümrük böcek ilaçlama hakkında

Karagümrük böcek ilaçlama servislerimiz semtteki zararlı canlıların verdiği zararları, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yaptığı uygulamalarla sonuçlandırmaktadır.

İnsanlara Zarar Veren Fareler ve Böcekler

Kalorifer böceği sinek, karafatma, akrep, gümüş böceği, teşbih böceği, ev faresi, kırkayak, kene, kertenkele, pire, çatı faresi, fındık faresi, tahta kurdu, kulağakaçan böceği, bit, kör fare, hamam böceği, mite, örümcek, kakalak, Amerikan hamam böceği, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek, , Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, çıyan, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, tahtakurusu, pamuk faresi. Sadece Karagümrük değil Mahmutpaşa böcek ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

İlaçlama servisimiz, insanlara zarar veren tüm böcek ve fare türlerini ilaçlamakta olup fiyatları ucuzdur. Fazlasıyla ekonomik verdiğimiz hizmetlerle, semt halkının sağlığını korumaktayız.

Böceklerin Neden Olduğu Sorunlar

Böcekler, yaşam alanlarımıza bakteri sokan canlılardır. Pis alanlarda kurdukları yuvalardan taşıdıkları bakterilerle, sağlığımızı tehlikeye atabilirler. Zararlı bakteriler insan vücuduna girdiği sürece, insanların hastalanmasına neden olmaktadır. Böcekler de taşıdıkları zararlı virüsleri ve bakterileri, insanların besinlerine, dolaylı yoldan da vücutlarına bulaştırırlar. Verem, tifüs, dizanteri, veba, Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı böceklerden bulaşan hastalıklardır. Garanti böcek ilaçlama şirketi her türlü haşere sorununuzda yanınızdadır.

Haşereler ve fareler, maddi problemlere de neden olabilirler. Depolardaki, kömürlükteki, evlerimizde ki eşyalarımızı kemiren böcekler, eşyalarımızı kullanılmayacak hale getirirler. Özellikle fareler, sert dişleri ile birçok eşyayı kullanılmaz hale getirebilirler. Şirketimiz, fare ilaçlama işlemi de yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir