Kategori arşivi Kocaeli

Körfez Böcek İlaçlama

körfez böcek ilaçlama

Körfez böcek ilaçlama şubemizde 7/24 hizmetinizde. Petkim, Tüpraş, İgdaş gibi büyük sanayi kuruluşlarının bulunduğu Körfez turizm açısından da son yıllarda göz dolduran ilçelerdendir. İstanbul’a yakın olması sebebiyle de kısa süreli tatil zamanlarında yerli turistin akınına uğrayan şirin bir yerdir.

Harikalar Sahili, Kocaeli Kent Ormanı, Ballı Kayalar Tabiat Parkıyla ünlü ilçenin Hereke yöresinde Alman İmparatoru Kaiser William Köşkü’de bulunmaktadır. İmparator ilçeyi ziyaret ettikten sonra II.Abdülhamit onun anısına ve adına  Yıldız Sarayına benzeyen bir köşk yapmıştır bu neden köşkte Yıldız Sarayı’ndan getirilen eşyalar mevcuttur.

Körfez Böcek İlaçlama Servisi

Körfez’de bir çok park, mesire alanı yerleri olduğu için her mevsim geçişlerinde ortaya çıkan böceklerin istilasına uğramaktadır. Körfez Böcek İlaçlama günün 7/24 saati hizmet vermektedir.

Yaz aylarıyla birlikte ortaya çıkan pireler, karıncalar, hamam böcekleri, bit gibi organizmalar önlem alınmadığı süre içinde günlük yaşamı olumsuz yönde etkileyebilirler. Dikkate alınmadığında büyük sağlık sorunlarına sebep olan böcekler başta, sıtma, tifüs, verem, cilt hastalıkları, astım gibi hastalıklara neden olabilirler.

Böcekler en fazla bebekleri, çocukları ve yaşlıları olumsuz yönde etkilemektedir. Bağışıklık sistemini bozan böcekler önlem alınmadığında ölümle sonuçlanacak boyutlara neden olabilirler.

İlçe merkezinde iş yerlerinin depolarını, okulların zemin katlarını, evlerin bodrum katlarını hedef alan böcekler hızla çoğalan yerdeki yiyecek kırıntılarıyla ve ölü haşerelerle beslenirler. Bu nedenle her mevsim öncesi bu yerlerin düzenli olarak ilaçlanması gerekmektedir.

Garanti böcek ilaçlama, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. İlaçlama kokulu, kokusuz ve jel olarak yapılabilmektedir. Uzman teknik ekibe sahip firma gerekli teçhizatla sorununuza çare olacaktır.

Gebze Böcek İlaçlama

Gebze böcek ilaçlama hizmetimiz de 7/24 devam ediyor. Antik dönemde Libyssa olarak anılan Gebze, bölgenin en büyük sanayi ve finans sektörünün yoğun olduğu yerlerden biridir. Bitinya Krallığı döneminde Kocaeli Yarımadası üzerinden Asya ve Avrupa’ya köprü olmuştur. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün bulunduğu ilçe tarihi açıdan da önemli izler barındırmaktadır. Bunlardan biri de,  Kartacalı komutan Hannibal’ın Bitinya Krallığı döneminde burada yaşamış olmasıdır. Aynı zamanda Gebze Eskihisar – Topçular (Yalova) arasında deniz ulaşımı da düzenli olarak yapılmaktadır.

Gebze böcek ilaçlama şirketi

Kara, su sporlarının sıklıkla yapıldığı ilçe kışları sert, yazları ise nemlidir. İstanbul’a yakın olması sebebiyle de metropol hayatından sıkılanların uğrak yeri haline gelmiştir. Bölgede her çeşit bitki çeşitleri olduğu içinde özellikle yaz aylarında çeşitli böceklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu böcekler önlem alınmadığı takdirde günlük hayatı çekilmez hale getirebilir. Bu nedende Gebze İlaçlama sizi bu dertten kurtarmak için profesyonel ve uzman ekibiyle birlikte sizlere yardımcı olacaktır.

Bölge özellikle karıncaların, pirelerin ve sivri sineklerin istilasına maruz kaldığı için her mevsim geçişlerinde ve özellikle nemli havalarda çoğalan bu böcekler yaşamı alt üst edebileceği gibi sağlık açısından da cilt hastalıklarına ve sıtma başta olmak üzere bir çok ciddi hastalığa neden olabilmektedir. Garanti İlaçlama, Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış ilaçlarla sizleri bu sıkıntıdan kurtarmaya hazır profesyonel bir şirkettir.

Kullanılması gereken uygun ilaçlar hakkında firma sizlere gereken bilgiyi verecektir. Piyasada kullanılan ilaçlar genelde kokulu ve kokusuz olarak yer almaktadır. Tercih sizlerin mekanınızı ilaçlamanın yapılacağı sürede terk edip etmeyeceğinize bağlıdır çünkü yaklaşık 1-2 saat kapalı olacak mekanda kokulu ilaç kullanılacaktır ancak tercihiniz kapalı ilaçlama değilse bu durumda kokusuz ilaç kullanılacaktır.

Gebze İlçesinde Hizmet Sunulan Mahalleler

 1. Adem Yavuz Mahallesi
 2. Ahatlı Mahallesi
 3. Arapçeşme Mahallesi
 4. Balçık Mahallesi
 5. Barış Mahallesi
 6. Beylikbağı Mahallesi
 7. Cumaköy Mahallesi
 8. Cumhuriyet Mahallesi
 9. Denizli Mahallesi
 10. Duraklı Mahallesi
 11. Elbizli Mahallesi
 12. Eskihisar Mahallesi
 13. Gaziler Mahallesi
 14. Güzeller Mahallesi
 15. Hacıhalil Mahallesi
 16. Hatipler Mahallesi
 17. Hürriyet Mahallesi
 18. İnönü Mahallesi
 19. İstasyon Mahallesi
 20. Kadıllı Mahallesi
 21. Kargalı Mahallesi
 22. Kirazpınar Mahallesi
 23. Köşklü Çeşme Mahallesi
 24. Mevlana Mahallesi
 25. Mimar Sinan Mahallesi
 26. Mollafenari Mahallesi
 27. Muallim Mahallesi
 28. Mudarlı Mahallesi
 29. Mustafapaşa Mahallesi
 30. Osman Yılmaz Mahallesi
 31. Ovacık Mahallesi
 32. Pelitli Mahallesi
 33. Sultan Orhan Mahallesi
 34. Tatlıkuyu Mahallesi
 35. Tavşanlı Mahallesi
 36. Tepemanayır Mahallesi
 37. Ulus Mahallesi Yağcılar Mahallesi
 38. Yavuz Selim Mahallesi
 39. Yenikent Mahallesi

İstanbul İlaçlama Firmaları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında en güvenilir ve garantili hizmet veren bir firmayız. Garanti, yıllardır İstanbul halkına hizmet vermektedir.

İstanbul ekonomisiyle, turizmiyle, tarihiyle Türkiye’nin ve dünyanın en gözde şehirleri arasındadır. Türkiye’nin en kalabalık metropol şehri konumunda olan İstanbul’u her yıl milyonlarca turist ziyaret etmektedir.

İstanbul böcek ilaçlama firmaları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları

Anılanın ve bilinenin aksine gökdelenleri ve plazalarıyla bilinen bu şehrin bir o kadar da yeşil alanı bulunmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde pek çok böceğe ev sahipliği yapan bu yeşil alanların düzenli periyotlar halinde ilaç işleminden geçmeleri gerekmektedir.

Özellikle turistlerin fazla olduğu tarihi mekanların yeşil çevreleri, çarşılar, park ve bahçeler, plazalar, apartmanların (vs.)  böcek ilaçlama işlemleri aksatıldığı takdirde insanların yaşam alanlarında istenmeyen ve insan sağlığı açısında tehlikeli olan haşere türlerine ev sahipliği yapacaktır. İstanbul, haşere ilaçlamak operasyonları sıklıkla yapılması gereken bir şehir özelliği taşımaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet

İstanbul böcek ilaçlama firmalarının arasında en garanti sonucu sunan firmamız her an iletişime geçilebilir müşteri hizmetleriyle ve profesyonel kadrosuyla,  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakalarında her ilçe ve semte 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı ilaçlarıyla her türlü haşere sorununda çözüm odaklı sonuç sunmaktadır. Yapılan çözüm çalışmalarında kesin çözüm elde edilmektedir. Müşteri memnuniyetini kendine hedef gösteren şirketimiz yıllardır İstanbul halkının en güvendiği İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında liderlik yolunda yürümeye devam etmektedir.

Firmamız müşterilerine samimi ve içten bir tutumla yaklaşan uzman kadrosuyla, haşere istilası sorunlarına en etkili sonucu sunar. İlaçlama işleminin ardından takibi bırakmayan ve kontrolleri sağlar. Gerekirse ilaç işlemini tekrarlayan firmamız İstanbul böcek ilaçlamada müşteri memnuniyeti yüzde yüz sağlamış bir konumdadır.

Anında Randevu Oluştur

Garantili ve kesin çözümle beraber önceliği insan sağlığı olan firmamız kaliteli hizmet sunar. İstanbul’un her ilçe ve semtine istenilen zamanda randevu oluşturuyor. Ev, iş yeri, mutfak, bahçe, apartman, ofis gibi alanlarda ilaçlama yapıyoruz. Firma iletişim numaralarından anında müşteri hizmetlerinden randevu alabilirsiniz. Firmamız 24 saat çalışmakta olup geceleri de hizmet vermektedir.

 

 

Piknik Alanı İlaçlama

Mevsim değişiklikleriyle beraber halka açık yeşil alanlarda ve piknik alanlarında vatandaşların korkulu rüyası olan kene ve böcek türleri artık Garanti Böcek İlaçlama ile kontrol altında. Son derece titiz ve profesyonel bir şekilde yapılan piknik alanı ilaçlama operasyonlarıyla insan sağlığına zarar veren haşere türleri kontrol altına alınarak böcek ilaçlama firmamız tarafından etkili çözüm hizmeti sunulmaktadır.

Piknik alanı ilaçlama servisi

Piknik alanı ilaçlama servisi

Piknik alanı ilaçlama servisi

Özellikle sıcak mevsimlerde kendini göstermeye başlayan kene ve böcek türleri halka açık yeşil alanlarda tehlike saçmaktadır. İnsanlarda Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına yol açan keneler sıcak havalarda piknik alanlarında, çayırlarda, bahçelerde ve hatta evlerin içinde aktif bir şekilde rol almaya başlamaktadır. Keneden korunmanın tek yolu düzenli bir şekilde yaşam alanlarına ve ortak alanlara ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Halkın sağlığını olumsuz yönde etkileyecek böcek türleri için yeşil alan, bahçe ve piknik alanı ilaçlama çalışmalarını düzenli periyotlar halinde yaptırmak önemli bir etkendir.

Garanti Böcek İlaçlama profesyonel ekibiyle en garantili piknik alanı ilaçlama ve kene ilaçlama için 7/24 boyunca vatandaşların hizmetindedir. Halkın sağlığını tehdit eden olası tehlikeleri ortadan kaldırmak için en titiz şekilde çalışan ilaçlama firmamız İstanbul, Kocaeli ve İzmir böcek ilaçlama hizmetini bu illerde vermekten gurur duymaktadır. Etkili çözüm isteyenler için müşteri hizmetlerimiz 7/24 görevlerinin başında. İletişim numaralarımızdan müşteri hizmetlerimize kesintisiz bir şekilde her an ulaşabilirsiniz.

Kene Nasıl İlaçlanır?

Kene ilaçlama yöntemi olarak kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlanacak ortama göre ilaçlamanın kokulu mu yoksa kokusuz yöntemle mi yapılacağı belirlenmektedir. Genel olarak kenenin yoğun olduğu piknik alanı ilaçlamada, park, bahçe alanlarında kokulu ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem tüm böcek çeşitlerinde en etkili ve kalıcı çözümü sunmaktadır.

Kokusuz yöntem ise daha çok ev, iş yerleri ve diğer kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Nedeni ise kapalı alanlarda kene yoğunluğu az olması ve insan sağlığı açısından kokulu yöntemin zarar verebileceği göz önünde bulundurularak kokusuz yöntem tercih edilmelidir.

Garanti Böcek İlaçlama olarak TSE onaylı ilaçlarımız ile piknik alanı ilaçlama ve ev, iş yerleri ilaçlamalarda garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Kocaeli fare ilaçlama

Kocaeli fare ilaçlama servisimiz hizmetinizde. Sanayi bakımından Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden birisi olan Kocaeli’nin, böcek ve fare ilaçlamaya duyduğu ihtiyaç son yıllarda artış göstermiştir. Sanayinin getirdiği hava kirliliği ve yoğunluğu bu şehrin temel sorunudur.  Kocaeli son yıllarda İstanbul, Bursa gibi büyük şehirlere olan yakınlığından dolayı kısa tatiller için de tercih edilir duruma geldi. Özellikle yaz aylarında artan sıcaklık ve buna bağlı olarak artan nüfus, haşerelerin ve özellikle de farelerin ortaya çıkmasında büyük etken olmaktadır. Fare, hamam böceği, kırkayak, sinek gibi haşerelerle mücadelede Kocaeli böcek ve fare ilaçlama firmalarından destek alınmalıdır.

Kocaeli fare ilaçlama

Kocaeli fare ilaçlama servisi

Kocaeli fare ilaçlama servisi

Fareler çok hızlı çoğalırlar ve aynı zamanda her türlü sıcaklık ortamında yaşayabilirler. Şu anda dünya üzerinde bilinen 16 tür fare vardır ve ev faresi olarak bilinen fare, dünyanın her yerinde yaşayabilmektedir. Kapalı veya açık alan fark etmeksizin her alanda yaşamlarını sürdürebilen fareler, taşıdıkları mikropları ortama bırakarak veya kişiyi ısırarak ölümle sonuçlanabilecek hastalıklara neden olmaktadırlar.

Farelerin çok aç kaldıkları durumlarda uyuyan insanların kulaklarını ve parmaklarını uyuşturarak kemirdiği bilinmektedir. Daha çok soğuk havalarda kendisini gösterirler. İnsanlara hem sağlık açısından hem de maddi açıdan rahatsızlık veren farelerle mücadelenin en etkili yöntemi ise ilaçlamadır.

Farelerin koku alma duyusu çok gelişmiş olduğundan dolayı farelerden kurtulmak daha güçtür ve mutlaka profesyonel yardım alınmalıdır. Kişisel olarak gösterilen çabaların farelerden tam anlamıyla kurtulmak için yetersiz olduğu düşünülmektedir. Kocaeli fare ilaçlama firmaları verdikleri hizmetle farelerden ve diğer böceklerden kurtulmak için en uygun yöntemleri sunmaktadırlar. Kocaeli fare ilaçlama ekipleri fare ilaçlama konusunda gerekli çalışmaları büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Kocaeli’nin Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe ve Körfez (Tütünçiftlik) ilçelerinde faaliyet gösteren şirketimiz fare ilaçlama işini oldukça ciddiye alıp müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kocaeli fare ilaçlama şirketlerinin başında gelen firmamız ev ilaçlama, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama, okul ilaçlama, ofis ilaçlama, fabrika ilaçlama gibi hizmetler sunmaktadır. 7/24 hizmet vermeye devam eden firmamızın çağrı merkezinden bizlere ulaşarak sizler de müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın hizmetinden yararlanabilirsiniz.