Garanti İlaçlama

Körfez Böcek İlaçlama

Körfez böcek ilaçlama şubemizde 7/24 hizmetinizde. Petkim, Tüpraş, İgdaş gibi büyük sanayi kuruluşlarının bulunduğu Körfez turizm açısından da son yıllarda göz dolduran ilçelerdendir. İstanbul’a yakın olması sebebiyle de kısa süreli tatil zamanlarında yerli turistin akınına uğrayan şirin bir yerdir.

Harikalar Sahili, Kocaeli Kent Ormanı, Ballı Kayalar Tabiat Parkıyla ünlü ilçenin Hereke yöresinde Alman İmparatoru Kaiser William Köşkü’de bulunmaktadır. İmparator ilçeyi ziyaret ettikten sonra II.Abdülhamit onun anısına ve adına  Yıldız Sarayına benzeyen bir köşk yapmıştır bu neden köşkte Yıldız Sarayı’ndan getirilen eşyalar mevcuttur.

Körfez Böcek İlaçlama Servisi

Körfez’de bir çok park, mesire alanı yerleri olduğu için her mevsim geçişlerinde ortaya çıkan böceklerin istilasına uğramaktadır. Körfez Böcek İlaçlama günün 7/24 saati hizmet vermektedir.

Yaz aylarıyla birlikte ortaya çıkan pireler, karıncalar, hamam böcekleri, bit gibi organizmalar önlem alınmadığı süre içinde günlük yaşamı olumsuz yönde etkileyebilirler. Dikkate alınmadığında büyük sağlık sorunlarına sebep olan böcekler başta, sıtma, tifüs, verem, cilt hastalıkları, astım gibi hastalıklara neden olabilirler.

Böcekler en fazla bebekleri, çocukları ve yaşlıları olumsuz yönde etkilemektedir. Bağışıklık sistemini bozan böcekler önlem alınmadığında ölümle sonuçlanacak boyutlara neden olabilirler.

İlçe merkezinde iş yerlerinin depolarını, okulların zemin katlarını, evlerin bodrum katlarını hedef alan böcekler hızla çoğalan yerdeki yiyecek kırıntılarıyla ve ölü haşerelerle beslenirler. Bu nedenle her mevsim öncesi bu yerlerin düzenli olarak ilaçlanması gerekmektedir.

Garanti böcek ilaçlama, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. İlaçlama kokulu, kokusuz ve jel olarak yapılabilmektedir. Uzman teknik ekibe sahip firma gerekli teçhizatla sorununuza çare olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir