Blog

Korsan haşere ilaçlama

korsan-hasere-ilaclama

Haşereler, yapılarında taşıdıkları mikroplar ve virüsler yoluyla çeşitli hastalıklar bulaştıran canlılardır. Dünya üzerinde binlerce böcek çeşiti yaşamaktadır. Haşere türleri insanlara maddi ve manevi zararlar verir. Örneğin; fare kemirgen bir canlı türüdür. Fare ilaçlama işlemi yapılmadığı takdirde bu canlılar aç kaldıkları zaman sizler uyku halindeyken vücudunuzun yumuşak dokulu yerlerini ısırarak sizlere birçok hastalığı salgı yoluyla bulaştıracaklardır. Aynı zamanda haşereler ciddi maddi zararlara da yol açmaktadır, yaşam alnınızdaki birçok eşyayı kemirerek kullanılmaz hale getirebilirler.

Garantili İlaçlama Firmasının Önemi

Haşerelerden kurtulmanın en etkili çözümü haşere olan alanlara, ilaçlama işlemi yapılmasıdır. Haşere ilaçlama konusunda bilgi sahibi olmayan korsan haşere ilaçlama firmalarına ilaçlama yaptırılması son derece risklidir. Son yıllarda korsan haşere ilaçlama firmalarının sayısı fazlaca bulunmaktadır.Korsan haşere ilaçlama tehlikeli ve yasak bir uygulamadır. İlaçlama hizmeti veren bir firmanın Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip olması gerekir. Haşere ilaçlamada kullanılacak ilaçların ziraat ve kimya mühendisleri tarafından hazırlanmış olması gerekmektedir. Korsan haşere firmasıyla çalışmak her şeyden önce sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Alanında uzman olan bir firmanın haşerelerden kurtulmak için haşerenin bulunduğu alanın fiziki yapısına, haşerenin türüne göre farklı ilaçlar ve yöntemler kullanması gereklidir. Kalitesiz kullanılan ilaçlar nedeniyle ilaçlama yapılan alandaki haşereler ya ölmeyecek ya da kısa bir süre sonra tekrardan üreyeceklerdir. Bu ihtimaller göz önünde bulundurularak ilaçlama yaptıracağınız şirketi araştırmanız önemlidir.

Yaşam alanlarınıza yerleşen haşere ve kemirgenlerden kısa sürede kurtulmanız uzman bir haşere ilaçlama şirketiyle mümkündür. Bireysel yapılan müdahale yöntemleri veya korsan haşere ilaçlama şirketleri tarafından yapılan etkisiz ilaçlamalar sorunu olduğundan daha da kötü bir duruma getirebilir. Korsan haşere ilaçlama firmaları tarafından yapılan uygulamalar insanların sağlığını ön planda tutmamaktadır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir