Hizmet Bölgesi:✅ Koşuyolu Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Koşuyolu Böcek İlaçlama

kosuyolu bocek ilaclama

Şirketimiz Kadıköy ilçesinin bir semti olan Koşuyolu böcek ilaçlama servisiyle sizlere böcek ve kemirgenlere karşı günün 24 saati böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek ilaçlama konusu profesyonellik gerektiren iştir. Yaşam alanlarınıza yerleşen bu zararlı canlılardan kurtulmak için böcek ilaçlama servisi alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır.

Böcek İlaçlama şirketlerinin sahip olması gereken önemli özellikler;

  • İlaçlama firmasının Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı çalışma ruhsatı bulunmalıdır.
  • Böcek ve kemirgenlerle mücadelede kullanılan ilaçların TSE damgası bulunmalıdır.
  • Böcek ve kemirgenler için kullanılan ilaçların böcek ve kemirgen türüne özel olarak üretilmiş olması gerekir.
  • İlaçlama yapacak şirketinin kaliteli cihazlarla hizmet vermesi önemlidir.
  • Şirketlerin bünyesinde en az bir kimyager ve ziraat mühendisi istihdam etmelidir.

Koşuyolu böcek ilaçlama şirketi, böcek ilaçlama firmasının sahip olması gereken tüm özellikleri ve şartlara sahiptir. Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları kullanarak böcek ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Evlerde böcek ve kemirgenlerin en çok görüldüğü kısımlar banyo ve mutfaklardır. Kalorifer böcekleri hamam böcekleri, fare gibi canlılar bu bölgelerde gezinmeyi çok severler. Mikrop saçan bu canlılar mutfaktaki gıda maddelerimize temas ederek birçok hastalığın taşıyıcılığını üstlenirler.

Koşuyolu böcek ilaçlama firması 7/24 kesintisiz olarak böcek ilaçlama servisi vermektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir