Garanti İlaçlama

Küçüksu Fare İlaçlama

Fareler, yapısal özellikleri sayesinde her türlü alana rahatlıkla girip çıkabilen bir canlı türü olması nedeniyle bir çok bakteri ve mikropla yakından temas halindedir. Bu sebeple fareler yaşam alanlarımızı istila eden farelerin kısa süreler içerisinde imha edilmesi gerekmektedir. Çünkü taşımış oldukları bakteri ve mikroplarla insan sağlığını tehdit etmektedir. Küçüksu Fare İlaçlama, Küçüksu sakinlerinin fare problemlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan profesyonel bir fare ilaçlama hizmetidir. Garanti ilaçlama bünyesinde faaliyet göstermektedir.

FARE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Her türlü ortama rahatlıkla girip çıkmalarından dolayı taşımış oldukları mikropların yaşam alanlarımıza yayılıyor olması sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilecek bir durumdur. Ayrıca farelerin kendi bünyelerinden salgılamış oldukları salgılar da insan sağlığını etkilemekte olan bakteriyel salgılardır. Bu salgılara maruz kalan insan bünyesinin zamanla tehlikeli hastalıklara yakalanma riski artacaktır. Fareler dolaştıkları ortamlara iz bırakmak için yapışkan maddeler bırakmaktadır. Bu maddeler zamanla yaşam alanlarımızda keskin bir koku oluşturacak ve bu kokuyu solumamız bizleri olumsuz etkileyecektir.

Bu gibi mikrobik ortamlar insan bünyesinin zayıf düşmesine neden olacak ortamlar oldukları için, fare ilaçlama firmaları tarafından yapılacak müdahalelerle bu ortamların temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü veba, verem, tifüs, humma gibi ölümcül hastalıkların zemini, farelerden yayılmakta olan bakteriler aracılığıyla oluşmaktadır. İnsan sağlığı ve hayatı için fare ilaçlamaları oldukça önemli hizmetlerdir.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlamalarında fare sayısı ilaçlama yöntemini etkileyebilmektedir. Çünkü daha az sayıda olan fareleri katı ilaçlarla imha edebilmemiz kolay olmaktadır. Katı ilaçlar evlerimizde kişisel yöntemlerimizde kullandığımız ilaçları kapsamaktadır. Toz, yapışkan, zehirli buğday gibi ilaçlar, fare imhalarında kullanılmakta olan katı ilaçlardır. Genellikle belirli bir bölgeye uygulanır ve farenin bu ilaçlarla temas etmesi beklenmektedir. İlaçla temas eden fare kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Bu ilaçlama yöntemi sayıca az olan fare ilaçlamaları için uygun olabilir.

Sayıca fazla olan ve grup halinde yaşamakta olan farelerin imhasında ise sıvı ilaçlamalar çok daha etkili olacaktır. Çünkü sıvı ilaçlar oldukça geniş alanları etkisi altına alabilmektedir. Bu şekilde toplu halde kalabalık bir şekilde yaşayan farelerin imhası oldukça kolay olmaktadır. İnsanlar için daha steril ortamlar oluşturabilen sıvı ilaçlar kısa bir süre içerisinde etkisini göstererek insanları günlük yaşantılarına devam etmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda farelerin etrafa yaymış oldukları kirli havayı da temizledikleri için fare ilaçlama firmaları tarafından daha sık tercih edilmekte olan bir ilaçlama yöntemidir.

Küçüksu Fare İlaçlama, geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleriyle fare problemlerini kısa sürede etkili bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Profesyonel ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, Garanti İlaçlama sitesinde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir