Garanti İlaçlama

Kumkapı Böcek İlaçlama

Kumkapı böcek ilaçlama servisi garantili böcek ilaçlama hizmeti veriyor!

Turistik semtlerden biri olan Kumkapı’da böcek ilaçlama hizmetleri, en ekonomik şekilde şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Ruhsatlı şirketimiz, böceklerin yoğun olduğu semtte güvenli yollarla ilaçlama yapmaktadır. Garantiilaclama.com her zaman yanınızdadır!

Kumkapı’da Böcek Yoğunluğunun Nedeni

Semtte haşere yoğunluğunun fazla olması, eski yapılardan ve gıda işletmelerinden kaynaklıdır. İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Fatih ilçesinde bulunan semtte, çok sayıda eski yapı bulunmaktadır. Ahşap binalar böcekler için besin kaynağı iken, eski yapıların rutubetli yapısı da böcekler için ideal yaşam alanıdır. Rutubetli alanlarda yuva yapan haşereler, çok hızlı hareket etmelerinden dolayı civar evlere de kolayca yayılabilirler.

Kumkapı böcek ilaçlama servisi

Kumkapı’da böcek yoğunluğunun fazla olmasının bir başka nedeni ise, gıda işletmelerinin fazlalığıdır. Gıda işletmelerinde, yiyeceklerin üzerine gelen haşereler ve fareler, insan sağlığını tehdit etmektedir. Zararlı canlıların bulaştırdığı birçok hastalık bulunmaktadır. Şirketimiz fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Güvenli yollarla haşere ile mücadele eden servislerimiz, kalıcı çözümler sağlamaktadır.

Güvenilir İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Jel
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu
  • Kokusuz

Kumkapı böcek ilaçlama servislerimiz, garantili yöntemleri ekonomik şekilde ilaçlamaktadır. Birçok haşere ve fare türünü ekonomik olarak ilaçlamaktayız.

İlaçlanan Haşere ve Fare Türleri

Gümüş böceği, tahtakurdu, karınca, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği,  sivrisinek güve, kırkayak, kertenkele, Amerikan/ Alman hamam böceği, akrep, mayt, yaban arısı, tatarcık, tatarcık, mite, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karafatma, çekirge, , pire, sinek, sıçan, yılan.

Kumkapı böcek ilaçlama şubemize yılın her günü ulaşabilirsiniz. Şubemizden 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kalıcı ve güvenli hizmet almak için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir