Hizmet Bölgesi:✅ Levazım Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Levazım Böcek İlaçlama

levazim bocek ilaclama

Levazım Böcek İlaçlama servisimiz, Garanti İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve her türlü böceğe karşı geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile kalıcı sonuçlara ulaşan önemli bir böcek ilaçlama servisidir. 7/24 ilaçlama hizmeti vererek Levazım sakinlerinin böcek problemlerini ortadan kaldırmakta olan Levazım Böcek İlaçlama servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmasına özen göstermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Levazım Böcek İlaçlama servisimiz, böcekleri türlerine ve özelliklerine göre en etkili ilaçlama yöntemlerini tercih ederek kısa süre içerisinde kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Böcekler türleri ve özelliklerine göre değişik ilaçlama yöntemleri le ilaçlanmaktadır ve Levazım Böcek İlaçlama servisimiz her böcek türü için ayrı ayrı ilaçlama yöntemi geliştirmiştir. Bu şekilde çok daha etkili ve kalıcı sonuçlara ulaşarak tüm böcek mağdurlarını böcek problemlerinden kurtarmaktadır.

Böcek ilaçlamalarında uygulanmakta olan ilaçlama yöntemleri sıvı ilaçlama yöntemi (kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama) ve jel ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemler sayesinde kısa sürede etkili sonuçlara ulaşmakta olan böcek ilaçlama servisleri, ilaçlama yapacakları mekanda öncelikle ilaçlayacakları böcek türünü tespit ederek en uygun ilaçlama yöntemini uygulamaya almaktadır. Sıvı ilaçlar geniş alanları etkisi altına alan ve her türlü böcek üzerinde sonuca ulaşan kuvvetli bir ilaçlama yöntemidir. Ulaşılması zor olan ve ebatça küçük olan böceklerin saklanabileceği her alanı etkisi altına alan sıvı ilaçlar, kısa sürelerde hem böcek problemlerini ortadan kaldırmakta hem de böceklerden dolayı meydana gelen hava kirliliğini de yok etmektedir. Sıvı ilaçların uygulandığı mekanların ilaçlamanın ardından iki saat kadar havalandırılması, günlük rutinimize devam edebilmemiz için yeterli olacaktır.

Jel ilaçlar, hamam böceklerinin ya da türevlerinin imhasında uygulanmakta olan ve kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmamızı sağlayan doğal ve kokusuz ilaçlardır. Doğal olmaları nedeniyle insan sağlığını herhangi olumsuz bir yönden tehdit etmemektedir. Bu sebeple rahatlıkla uygulanabilen bir ilaçlama yöntemidir. Böceklerin sayıca az olduğu durumlarda tercih edilmekte olan jel ilaçlar, böcekler tarafından yenilmekte ve ardından kısa bir süre sonra etkisini göstermektedir. 

LEVAZIM BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Levazım Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan mekanın metrekaresine göre ya da ilaçlanan böceğin türüne göre şekillenen ilaçlama yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir. Sunmuş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri aldığı kalıcı sonuçlar karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Levazım Böcek İlaçlama servisi, hem sağlığınızı, hem zamanınızı hem de bütçenizi koruma altına almaktadır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir