Hizmet Bölgesi:✅ Neden İlaçlama Yaptırmalıyız?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Neden İlaçlama Yaptırmalıyız?

neden ilaclama yaptirmaliyiz

Böcek ve fareler yeşil alanların yenilenmesi ve hayvan döngüsünün sağlıklı bir şekilde işleyişini sürdürebilmesi için son derece gerekli canlılardır; fakat bu haşere türleri insanların bireysel alanlarına girdiğinde sonucu can ve mal kaybına sebep olan birçok olumsuzluğa neden olur. Özellikle çocuklar böceklerin salgıladığı virüslerden oldukça fazla etkilenir. Peki neden böcek ilaçlama yaptırmalıyız?

Haşereler karanlık, kirli ve atıkların olduğu kanalizasyon boruları, taş ve duvar yarıkları, toprak altları ve ağaçlarda yaşar. İnsanların yaşam alanlarına ise yeşil alanlara yakın balkon ve pencerelerden, dışarıdan getirilen karton kutu ve poşetlerden, su ve tuvalet borularından, zaman içinde yıpranarak çatlamış parke ve duvar yarıklarından rahatlıkla sızabilir. Girdikleri alanlar içinde kısa bir sürede fark edilmediğinde haşere istilası haline dönüşebilir. İstila haline dönüşen böcekler sadece profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ile yok edilebilir.

tarla ilaclama

Böcek İlaçlama Neden Yaptırmalı?

Böcek ve fareler yaşadıkları alanlardan taşıdığı virüsleri insanların kişisel alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile her yere bulaştırabilir. Bunun sonucunda ise kişilerde; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi birçok rahatsızlık meydana gelir. Bu hastalıkların bulaşıcı ve kalıcı etkisi ile birlikte ölümcül sonuçlara da yol açtığı bilinir.

İlaçlama uygulamaları sayesinde yaşam alanlarınız kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı uzun bir süre korunmuş olacaktır.

Garanti böcek ilaçlama firması yılların tecrübesi adı altından İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ilaçlama uygulamalarına gerek müşteri hizmetleri desteği, gerekse ilaçlama ekibi ile kesintisiz olarak 7/24 devam etmektedir.

Sizde her türlü ev, iş yeri, otel, okul, fabrika, hastane, cami veya tarla, park, bahçe gibi yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare sorunu yaşıyorsanız Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşarak müşteri hizmetleri desteği ile ilaçlama uygulamaları hakkında genel bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde sabit fiyatta olmakla birlikte çok ekonomiktir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir