Hizmet Bölgesi:✅ Nişantaşı Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Nişantaşı Böcek İlaçlama

nisantasi bocek ilaclama

Nişantaşı böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Nişantaşı semtine güvenilir böcek ilaçlama hizmeti alın!

nisantasi bocek ilaclama 1

Güvenilir yöntemlerle yapılan haşere ile mücadele işlemleri ile haşerelerin neden olduğu sağlık sorunlarla baş etmeniz mümkündür. Nişantaşı’nda böcek ilaçlama hizmeti, kaliteli şekilde şirketimiz tarafından verilmektedir.

Haşereler Nerede Yaşar?

Çok çeşitli alanlarda yaşayan böceklerin ve farelerin hepsi tehlikelidir. Bazı böcek türleri, açık alanlarda toprak altına yuva yapmaktadır. Bu böceklerin birçoğu aç kaldığında,  kapalı mekanlarda yuvalarını kurarlar. Evlerimizde, işyerlerimizde bodrumda, kömürlükte, parke aralıklarında, mutfak tezgâhları arasından duvar çatlakları ve boşlukları arsında yuvalarını kurabilirler. Boyutlarını göre bulundukları alanda farklılık göstermektedir.

Çoğunlukla yuvalarını rutubetli ve pis alanlarda kurarlar. Kimi haşere ve fare türleri kanalizasyonlarda yaşamaktadır.

Haşerelerin Zararları Nelerdir?

Haşerelerin zararları bulundukları alana ve türlerine göre değişiklik göstermektedir. Açık alanlarda yaşayanlar, bitkileri yiyerek tahrip etmektedir. Bazıları işyerlerinin depolarında yuva yapmaktadır. Buradaki ürünlere zarar vermektedir. Evlerde bulunanlar ise, hem eşyalarımıza zarar vererek maddi hasara neden olmaktadır. Hem de bizlere çeşitli hastalıklar bulaştırmaktadır.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Gümüş böceği, tahta kurdu, karınca, tahtakurusu, halı böceği,  çekirge, sivrisinek, güve ilaçlama, kırkayak, kertenkele, Amerikan/ Alman hamam böceği, akrep, mayt, yaban arısı, karafatma, tatarcık, mite, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, örümcek, kalorifer böceği, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kulağakaçan böceği, pire, sinek, sıçan, yılan.

TSE onaylı kokusuz, sıvı, kokulu ve jel ilaçlarla Nişantaşı böcek ilaçlama servislerimiz tarafından bu böcek ve kemirgen türlerinin tümü kontrol altına alınmaktadır.

Nişantaşı böcek ilaçlama şubemizden uygun fiyatlarla, semtteki en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden randevu alarak, 7/24 aralıksız hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir