İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Numunebağ Böcek İlaçlama

numunebag-bocek-ilaclama

Böcekler, üremesini kısa sürede gerçekleştiren zararlı canlılardır. Bu yüzden kısa sürede kontrol altına alınması gerekmektedir. Numunebağ böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7/24 sürdürülmektedir. Yaşam alanlarınızda böceklerle karşılaşmanız durumunda, en kısa zamanda müşteri temsilcilerimize randevu talep etmelisiniz. Müşteri temsilcilerimiz, size en yakın olan servisimizi yönlendireceklerdir. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimizden, dilediğiniz gün ve saate randevu talep edebilirsiniz. Bağcılar’ın ve İstanbul’un bütün semtlerine hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

Haşereler, yaşadığımız alanlara zararlı virüs, bakteri ve mikropları taşıyan canlılardır. Zararlı canlıların yuvalarını kurdukları alanlarda bulunan kişiler, sağlıksız bir yaşam sürdürmektedir. Zira bu böceklerin taşıdıkları bakteriler, salgın hastalıklara karşı geliştirilen vücut direncinin düşmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda salgın hastalıkların da yayılmasına neden olan, yine haşere ve farelerdir. Servislerimizden, fare ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Böceklerin çeşitli türleri bulunur. Bunların beslenme şekilleri ve yuvalarını kurdukları alanlar değişkenlik gösterdiği gibi verdikleri zararlarda farklılık göstermektedir. Örneğin, tahtakurdu, mobilya kurdu gibi haşereler ahşap ürünlerin üzerinde yuvalarını kurmakta, mobilya deposu, ofis, şirket, ev gibi birçok alanda bulunmakta ve bu alanlarda maddi zarara neden olmaktadır.

Bazı haşere türleri, ot oburdur. Genç bitkilerin kökleri ile beslenmelerini sağlamaktadırlar. Bu böcekler, park, bahçe, tarla gibi alanlarda sıkça bulunmaktadır. Bulundukları alanlardaki bitkileri ve ekinleri yiyerek beslenmektedirler. Özellikle geçimini çiftçilikle sağlayan kişilerin, maddi kayıplar yaşamasına neden olabilirler. Haşere ile mücadele etmek hem sağlık açısından, hem de maddi açıdan büyük önem taşımaktadır. Numunebağ böcek ilaçlama servislerimiz kaliteli ilaçlarla, sağlığınızı ve paranızı korumaktadır.

Ekonomik Olarak İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Numunebağ böcek ilaçlama personellerimiz tarafından birçok alanda,  sıvı, kokusuz, katı, jel ve kokulu ilaçlar kullanılmakta ve kesin çözümler üretilmektedir.

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Yazar hakkında

gravatar

Biyosidal Ürün Uygulayıcı administrator

Bir cevap yazın