Hizmet Bölgesi:✅ Osmanağa Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Osmanağa Böcek İlaçlama

osmanaga bocek ilaclama

Osmanağa, Kadıköy ilçesine bağlı semtlerden biridir. Osmanağa böcek ilaçlama servisi sizleri haşere ve kemirgen problemlerinizden kesin çözümlerle kurtarmaktadır. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan firmamız daima insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Osmanağa böcek ilaçlama şubemiz

İlaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Ulv ilaçlama

SIVI İLAÇLAMA; Haşere ve kemirgen türlerinin yoğun olarak bulunduğu ve yuva yaptıkları alanlara uygulanan ilaçlama yöntemdir. Sıvı ilaçlama tekniği kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanabilmektedir. Sıvı böcek ilaçlama uygulamalarında yaşam alanlarınızı günlerce terk etmenize gerek kalmaz. İlaçlama uygulamasından sonra ilaçlama yapılan alanı 2-3 saat havalandırdıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

JEL İLAÇLAMA

Günümüzde en çok tercih edilen pratik ilaçlama yöntemlerindendir. Jel ilaçlama yöntemiyle haşerelerin yuva yaptığı en küçük alanlara bile ulaşılarak ilaçlar enjekte edilmektedir. Küçük parçacıklar halinde jel ilcalar haşerelerin bulunduğu ortama yerleştirilir. Haşereler jel ilaçları yem sanarak yer ve kısa bir süre sonra etkisiz hale gelirler. Böcek ilaçlama uygulaması yaptıracak çoğu kişinin korkusu, ilaçlama sonrasında yapılacak temizliktir. Oysa jel ilaçlama yöntemi öncesi ve sonrasında hiçbir temizlik yapmanıza gerek kalmaz. Siz evinizde kitap okurken jel ilaçlama uygulaması yapılabilmektedir.

ULV İLAÇLAMA

Özel cihazlarla püskürtme yöntemiyle uygulanan ilaçlama tekniğidir. Püskürtme işlemi uygulanırken ilaç eşit olarak her bölgeye dağılmaktadır. Soğuk sisleme makinalarıyla püskürtülen ilaçlar ulaşılması en zor bölgedeki haşerelere bile temas ederek etkisiz hale getirmektedir.

Osmanağa böcek ilaçlama şirketi olarak kullanmış olduğu tüm ilaçlar ziraat ve kimya mühendislerinin onayında geçmektedir. Gelişmiş ilaçlama yöntemlerimiz ve kaliteli ilaçlarımız sayesinde sizleri haşere ve kemirgen problemlerinizden kısa sürede kurtarıyoruz.

Osmanağa böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü böcek ve kemirgenle profesyonel bir şekilde mücadele etmektedir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir