Hizmet Bölgesi:✅ Pamuk Piresi
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Pamuk Piresi

pamuk piresi

 

Pamuk piresi diğer haşere türlerinden farklı olarak hayvanlar üzerinde değil bitkiler üzerinde yaşarlar. Pamuk piresi insanları ısırarak zarar vermemektedir. Fakat ekinlere ciddi zararlar verirler. Ekinlerin verimlerini düşürdükleri gibi bazı ekinleri kullanılmaz hale getirirler. Pamuk piresi beslenmek için taze yaprakları ve pamuksu kozaları yer. Bu haşerelerle mücadele etmek önemlidir. Pamuk pireleri taze yaprakları yediği için bitkilerin ürün verme verimini düşürür.

Bitkilerin üzerinde pamuk piresinin yaşadığının belirtileri;

  • Yaprakların üzerinde pire pislikleri görülür
  • Bitki piresi bulaşmış bitkilerin yaprakları ters dönmüş bir şekil alır
  • Bitkilerin yapraklarında lekeler görülür
  • Bitkilerin yaprakları günden güne solar

Pamuk piresiyle bireysel mücadelede kullanılan yanlış ve etkisiz ilaçlar insan sağlığına ve bitkilere zarar verecektir. Dolayısıyla profesyonel pire ilaçlama firmalarında destek almak en doğru çözüm yoludur. Pire ilaçlama firmaları sizin ve bitkilerinizin sağlığını ön planda tutarak en uygun pamuk piresi ilaçlama işlemini gerçekleştirecektir. Pire ilaçlama uygulamasına kullanılan ilaçların haşere türüne uygun olarak alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış olması çok önemlidir. Aksi takdirde içinde kimyasal maddeler barındıran haşere ilaçları ekinleri kurtarmak yerine hepsinin kuruyarak ölmesine sebebiyet verebilir. Pamuk pirelerine etki etmeyen ilaçlar pirelerin çoğalması için zaman kazanmalarına sebep olacaktır. Uzman bir kadroyla hizmet veren ilaçlama firmalarından destek aldığınız takdirde bu gibi problemlerle karşılaşma ihtimaliniz kalmayacaktır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir