Garanti İlaçlama

Pangaltı Böcek İlaçlama

Pangaltı böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Pangaltı semtine garantili böcek ilaçlama hizmeti alın! Müşterilerimizden gelen hizmet taleplerini en kısa sürede karşılık vermekte ve size en yakın servisimizi yönlendirmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla, kapsamlı hizmet almak için bize ulaşın. Pangaltı böcek ilaçlama şubemize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Pangaltı böcek ilaçlama servisi

Şişli şubemizde ilçedeki tüm semtlere hizmet sağlamaktayız. Şubemiz, semtte her alanda aktif olarak hizmet vermektedir. Böcekler açık, kapalı birçok alanda bulunabilmektedir. Bu alanlarda böceklerin varlığı, insan sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Pangaltı böcek ilaçlama servislerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, bu sorunların önüne geçmektedir. Bakanlık onaylı ilaçlarla birçok haşere ve fare türünü ilaçlamakta ve kalıcı sonuçlar sağlamaktayız.

Böcekler Nerede Yaşar?

Böcekler insanların bulunduğu, bulunmadığı her alanda yaşayabilmektedir. Genellikle doğal alanlarda yuvalarını kurmaktadırlar. Tarlalarda, bahçelerde ve parklarda bulunan haşereler, bu alanlardaki ekinleri ve bitkileri yemektedir. Çiçeklerimize zarar vermektedir. Özellikle geçimini çiftçilikten sağlayan insanlar için böceklerin varlığı maddi kayıp oluşturmaktadır.

Haşereler, kapalı mekanlarda, evlerde, işyerlerinde de bulunabilirler. En büyük zararı insanlara bu alanlarda vermektedirler. Evlerde, iş yerlerinde haşerelerin olması sağlıksız alanlar yaratmaktadır. İnsanların bulunduğu alanlara bakteri taşıyan böcekler, bulaşıcı hastalıklarında canlılar arası yayılmasını sağlamaktadır.

Böceklerden Bulaşan Hastalıklar

  • Gıda zehirlenmesi
  • Verem
  • Dizanteri
  • Mantar Hastalıkları
  • Tifüs
  • Lyme hastalığı
  • Veba
  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı

Birçok hastalığı insanlara bulaştıran haşerelerin neden olduğu en büyük sorunlardan biri de, paraziter rahatsızlıklardır. Kan emerek beslenen haşereler, insanların vücudu üzerinde kaşıntı ve kızarıklığa neden olmaktadırlar. Sürekli süren kaşıntı hali, yaşam kalitemizi düşürdüğü gibi iş ve okul yaşantısında da sorunlara neden olabilmektedir.

Ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaptığımız zararlılar

Gümüş böceği, akrep, tahta kurdu, tahtakurusu, halı böceği,  kulağakaçan böceği, sivrisinek ilaçlama, güve, kırkayak, kertenkele, Amerikan, Alman hamam böceği, mayt, yaban arısı, tatarcık, mite, eşek arısı, salyangoz, akar, tespih böceği, çıyan, kene, örümcek, kalorifer böceği, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karınca, karafatma, çekirge, pire, sinek, sıçan, yılan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir