Hizmet Bölgesi:✅ Pansiyon İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
İş Yeri İlaçlama

Pansiyon İlaçlama

pansiyon ilaclama

Yaşam alanlarımızdan sıyrılıp, başka bir çatı altında dinlediğimiz pansiyonlar, her ne kadar temiz ve hijyenik tutulmaya çalışıldıysa da pansiyonun yılın belirli dönemlerinde ilaçlama yapılması gerekmektedir. Pansiyon İlaçlama belli bir disiplin içinde uygulanması gerekmektedir.

Pansiyonlar aşağı yukarı 13 ila 17 arası butik odaya sahiptir. Pansiyon ilaçlama fiyatları ilk etapta ilaçlama yapacak kurumun gözünü kesinlikle korkutmasın. Pansiyonlar ikinci evimiz niteliğindedir. Pansiyonlarda haşere ve kemirgenlerin bulunmasının bazı nedenleri vardır. Pansiyonlarda genellikle alt ve bodrum katlarında yıkama üniteleri, perde kumaş ve havlular ve kumaş parçaları bulunmaktadır.

Pansiyon ilaçlama hakkında

Özellikle güve bu alanlarda olmayı çok sever. Yıkama ve büyük çamaşır makineleriyle dolu olan bodrum katlarında hamamböceği ve kalorifer böceği mutlaka olmaktadır. Bunun yanında kapı pencerelerin eşiklerin açık kalmasıyla içeri sızan, sinek, sivrisinek, pire içeri girebilmektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Pansiyonların ilaçlanmasının, periyodik bir sistemle, yılın belli aylarında, bir rutine bağlanarak yapılması gerekmektedir. Başlıca uygulama ve ilaçlama yöntemleri şunlardır;

a) Sıvı İlaçlama
b) Jel İlaçlama
c) Kokulu İlaçlama
d) Kokusuz ilaçlama
e) Fare İstasyonları ve fare düzenekleri

Pansiyonların belli bir rutinde ilaçlama yapabilmeleri için dışarıdan profesyonel destek almaları gerekmektedir. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlama şirketlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Korsan ilaçlar ve sahte ilaçlar size ve çevrenizdeki kişilere ciddi zararlar vereceği unutulmamalıdır. Ucuz diye sakın hem paranızdan hem de sağlığınızdan olmayın. Kullandığınız lisanssız ilaç, zehirlenme, cilt bozuklukları ve alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır.

Pansiyon, otel, butik otel, dayalı döşeli günlük kiralık ev, rezidans gibi alanlarda ilaçlama yapmaktayız.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir