İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pınartepe Böcek İlaçlama

Garanti ilaçlama firması,  Pınartepe böcek ilaçlama servisiyle, Pınartepe bölgesine böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Tüm haşere ve fare türleriyle profesyonel olarak mücadele eden  Pınartepe böcek ilaçlama servisi , kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir.

Pınartepe Böcek İlaçlamaPınartepe Böcek İlaçlama Servisi

Yaşam alanlarımıza yuva yaparak problem yaratan haşere ve fare türlerini her mevsim görmek mümkündür.

Pınartepe böcek ilaçlama firması olarak; bit, kene, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, tahtakurdu, sinek, sivrisinek, karınca, örümcek, akrep, halı böceği, tespih böceği, kakalak, mite, uyuz böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, kırkayak, çıyan, salyangoz, danaburnu, güve, arı, lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama yapılmaktadır.

HANGİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ KULLANILIR?

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILABİLİR?

Açık veya kapalı tüm alanlarda ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilebilir. Yaşam alanlarınızda yer edinen haşere ve fare türüne göre etki gösterecek ilaçlama yöntemi belirlenmektedir.

Pınartepe böcek ilaçlama servisi olarak yaşam alanlarınızda yer edinen haşere türünü belirledikten sonra ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne ve durumuna göre en etkili ilaçlama yöntemini belirlemekteyiz. Gelişmiş cihazlarımız ve kaliteli ilaçlarımız sayesinde yaşam alanlarınızı terk etmenize gerek kalmaz. İlaçlama yapılan alanları 2-3 saat havalandırdıktan sonra kullanabilirsiniz.

İLAÇLAMA UYGULAMALARI NE ZAMAN GERÇEKLEŞTİRİLİR?

Yaşam alanlarınızda haşere veya fare ile karşılaştığınız takdirde zaman kaybetmeden ilaçlama hizmeti almanız önemlidir.

Pınartepe böcek ilaçlama servisi olarak sizin belirlediğiniz tarih ve saatte ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek belirlediğiniz gün ve saati bildirmeniz yeterli olacaktır. Firmamız için müşteri memnuniyeti daima önemlidir.

 

 

 

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Yazar hakkında

gravatar

Biyosidal Ürün Uygulayıcı administrator