Hizmet Bölgesi:✅ Pirelenme
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Pirelenme

pirelenme

Pire hem yaz aylarında hem de kış aylarında en sık rastlanan haşereler arasında yer almaktadır. Tahtakurusu, kene gibi kan emerek beslenen haşereler arasında yer alan pireden kurtulmak için, etkili ilaçlar kullanılarak yapılan pire ilaçlama uygulamaları kesin çözüm vermektedir. Bunun yanı sıra pire ile bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi, amatör yöntemler yoluyla yapılan işlemler de sonuçsuz kalmaktadır. Pirelenme genellikle hayvanlar nedeniyle oluşan bir sorun olduğu gibi, kapalı alanlara yakın bölgelerde bulunan pire sorunu da bu haşerelerin yayılmasına yol açabilir.

Zıplayarak hareket eden bu parazitler, bir alandan bir başkasına kolaylıkla geçiş yapabildiğinden, kolaylıkla yayılabilmektedir. Kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlar yoluyla yayılabilen pirelerden kurtulmak için kaliteli pire ilaçları kullanan haşere ilaçlama şirketleri tarafından yardım almak gereklidir.

Pire İle Mücadele Yöntemleri

Pire ile mücadele için açık ya da kapalı alanlarda yapılan ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçlama yöntemleri de son derece önemlidir. Pirelenme sorununa çözüm bulabilmek ve bu haşerelerden kurtulmak için amatör firmalar tarafından yardım almamak büyük önem arz eder. Kalitesiz ilaçlar kullanılarak yapılan pire ilaçlama uygulamaları ciddi sağlık sorunlara yol açabilmektedir. Kan emerek beslendiği için salgın hastalıklara yol açan ve bilhassa bağışıklık sistemi çok gelişmemiş olan bireylerde ciddi sağlık problemlerine yol açan bu haşerelerden kurtulmak için kaliteli ilaçlar ile uygulama yapan pire ilaçlama şirketlerinden yardım almak gerektiği unutulmamalıdır.

Hayvanlar yoluyla bulaşan pireleri yok edebilmek için evcil hayvanların temizlenmesi de şarttır. Ancak kimyasal içerikli pire ilaçları, hayvanlar üzerinde uygulandığında ölüme neden olacağından pirelenme sorunu yaşayan hayvanlar için özel pire ilaçları kullanılmalıdır. Kapalı alanlarda yapılan işlemler pirelerin yok olmasını tam anlamıyla sağlayamayacağından, pirenin geldiği alana da uygulama yapılması şarttır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir