Hizmet Bölgesi:✅ Pireye Çözüm
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Pireye Çözüm

pireye cozum

Pire, ufak ve çabuk zıplayan bir haşere olduğu için fark edilmesi oldukça zordur. Kişiler tarafından ancak bazı belirtiler görülmesi durumunda anlaşılabilir. Örneğin, pireler üzerlerinde bulundukları canlıların kanlarını emerek beslendikleri için, pire ısırığı sıkça görülen bir belirtidir. Kişi vücutlarında kızarıklık, kabarıklık, kaşıntı gibi hislere sebep olan pire ısırığı, pirenin taşıdığı virüsler sebebiyle de birçok hastalığa sebep olabilir. Derileri hassas kişilerde, özellikle bebeklerde ısırıkların olduğu yerler kalıcı yaralara veya alerjik hastalıklara da sebep olabilir. Bu gibi ciddi zararları olan pire ile mücadele de sayılarının fazlalığı ve gözle görülemeyecek kadar küçük olması sebebiyle zordur. Pireden kurtulmak isteyen kişilerin muhakkak böcek ilaçlama firmaları ile görüşmeleri gerekmektedir. Çünkü pireden kurtulmak için en kolay çözüm pire ilaçlama olur.

Pire Türleri Nelerdir?

İnsan piresi, kedi piresi, köpek piresi, güvercin piresi, pamuk piresi, su piresi gibi yüzlerce türü bulunan pire, isimlerinden de anlaşılacağı gibi üzerlerinde yaşadıkları canlılara göre adlandırılırlar. Evcil hayvan besleyen kişilerin hayvanlarında da görülen pireye çözüm muhakkak veteriner kontrolünde olmalıdır. Özellikle yumurtalarını saklamak için başka yerlere de geçen pire ile mücadele kesinlikle pire ilaçlama ile olmalıdır. Böcek ilaçlama firmaları tarafından uygulanan pire ilaçlama sizler için kesin ve kolay çözümdür.

Ayrıca ilaçların ziraat, kimya mühendisleri tarafından üretilmiş olmaları da gerekmektedir. Yine böcek ilaçlama firmaları tarafından görevlendirilen, pireden kurtulmak için ilaçlama yapacak kişilerin, eğitimli kişiler olması şarttır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir