Garanti İlaçlama

Sultanahmet Böcek İlaçlama

Sultanahmet böcek ilaçlama serisi hizmetinizde. Sultanahmet tarihi ve kültürel zenginliği açısından İstanbul’un merkezinde bulunan tarihi yarımadadır. Bir çok medeniyete tanıklık etmiş ve günümüze kadar bu özelliğini korumuştur. İstanbul’un en önemli mimari ve turistik yerlerinden biri olan Sultanahmet’de gezilecek çok güzel yerler vardır. Bunlardan bazıları Blue Mosque olarak da bilinen Sultanahmet Camii, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet Meydanı, Dikilitaş, Yılanlı Sütun, Çemberlitaş hamamı, Arkeoloji Müzesi, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı, Haseki Hamamı, Alman Çeşmesi, III. Ahmet Çeşmesi, Aya İrini Müzesi, Arasta Çarşısı, Türk-İslam eserleri müzesi ve Soğuk Çeşme Sokağı.

T

Sultanahmet böcek ilaçlama

Turistik bir bölge olduğu için her mevsim İstanbul’a yerli ve yabancı turistin geldiği yerdir. Bölgede çok sayıda oteller, matbaalar, yayın evleri, okullar, restoranlar, müzeler, parklar bulunmaktadır. Bu nedenle yaz ayları öncesi bu yaşam alanlarının ilaçlanması gerekmektedir. Böcekler daha çok hijyen olmayan ortamlarda ortaya çıkarlar. Bu nedenle mutfaklarda, banyoda, depolarda, bodrum katlarda bulunurlar. En sık rastlanılan böcekler pire, bit, kene, akrep, örümcek, çekirge, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, kulağakaçan, kırkayak, çıyan, sinek, güve vb böceklerdir. Bu haşereler önlem alınmadığında hızla çoğalabilen ve yayılan organizmalardır.

Sultanahmet Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere güvenli ve garantili hizmet sunan firmadır. Kullanılacak olan ilaçlar ise Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatına uygun, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlardır. İlaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel olarak kullanılan ilaçlardır. İnsanlar üzerinde olumsuz etkisi yoktur tamamen böceklere yönelik üretilmiştir. İlaçlama öncesinde yaşadığınız ortamdaki kumaş yüzeyli eşyaların üzerinin örtülmesi gerekmektedir aksi halde ilaçlar iz bırakabilir.

Böcek ilaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi firmanın ilaçlama için tüm ruhsatlara sahip olup, güvenilir olduğunun teyit edilmesidir. Garanti İlaçlama Firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm ruhsat ve belgelere sahiptir. Bunun dışında kullanılan ilaçlar ise insan ve hayvanların sağlığına bir tehdit oluşturmaz. Firmamız ilaçlama öncesi sizlere gerekli bilgiyi ve talimatları verecektir.

Sultanahmet Böcek İlaçlama Fiyatları, böceğin türüne, yoğunluğuna ve alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Böceklere karşı önlem almadığınızda ciddi bir takım sağlık sorunlarına maruz kalabilirsiniz. Bunlar cilt hastalıkları, alt-üst solunum yolları rahatsızlıkları, alerjik reaksiyonlar, böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, korku, stres, takıntı gibi psikolojik rahatsızlıklar…vb. Böcekleri kendi yöntemlerinizle yok etmeniz mümkün değildir. Bu nedenle kesin ve garanti bir çözüm için Garanti böcek ilaçlama şirketiyle irtibata geçmeniz doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir