Blog

Tatarcığı Yok Etmek

tatarcigi-yok-etmek

Tatarcık sinek türleri arasında bulunan haşeredir. Bu haşereyi sivrisinekten ayıran özelliği üzerlerinin tüyle kaplı olmasıdır. Kedi, köpek gibi hayvanlardan insana bulaşan tatarcık haşeresi, kan emerek beslenmektedir. Isırdıkları yerlerde zamanla şark çıbanı denilen hastalık görülür. Bu da zamanla hayati tehlike taşıyan ciddi hastalıklara sebep olabilmektedir. Bu nedenle tatarcıktan kurtulmak şarttır. Tatarcığı yok etmek için tatarcık ilaçlama yaptırmanız önerilir. Bu sayede bu haşere sorunlarınıza kolayca çözüm bulmuş olursunuz.

Tatarcık Sinek En Çok  Nerelerde Ortaya Çıkar ?

Işığı sevmeyen tatarcık genellikle geceleri aktif olarak görülmektedir. Gündüzleri ise, karanlık, loş, nemli alanlarda saklanır. Aktif olduğu zamanlarda üremesini gerçekleştirmek için kan emen bu haşere, 3 gün içerisinde yaklaşık 20-30 adet yumurta bırakabilir. Yumurtalarını toprak, bataklık, çamur, nemli, bitki artıklarının fazla olduğu yerlere bırakır. Yumurtadan çıkan larva ise, hayvan dışkıları ve böcek parçaları ile beslenir. Tatarcık sineği insan sağlığı için hayatımızdaki en tehlikeli haşereler arasındadır. Tatarcıktan kurtulmak da bu nedenle oldukça önemlidir. Genellikle sıvı ilaçlama uygulanarak gerçekleştirilen tatarcık ilaçlama ile gördüğünüz ve sorun yaşadığının tüm bu haşerelerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Garanti ilaçlama olarak, karşılaşmanızın mümkün olduğu her alanda tatarcık ilaçlama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sinek ilaçlama, tatarcık ilaçlama asla ihmal edilmemelidir. çoğalmaları sonucunda tehlikeleri daha da artacak olan bu haşerelerden kurtulmak için muhakkak önlem alınmalıdır. tatarcık ile mücadele etmek zorunda kalan kimseler, asla bireysel olarak hareket etmemeli, profesyonel bir tatarcık ilaçlama şirketi tarafından yardım almalıdırlar.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir