Hizmet Bölgesi:✅ Toplu Taşıma İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
İş Yeri İlaçlama

Toplu Taşıma İlaçlama

toplu tasima ilaclama

Toplu Taşıma ilaçlama, halkın genel olarak ortak kullandıkları ulaşım araçlarına verilen ilaçlama uygulaması olarak tanımlayabiliriz.  Toplu taşıma ilaçlama, büyükşehirlerde ve kırsal kesimlerde insan sağlığını çeşitli böcek türlerinden bulaşan hastalık, bakteri ve mikroplara karşı korumaya yöneliktir. Toplu Taşıma İlaçlama, Büyükşehir Belediyeleri tarafından yapıldığı gibi, bu belediyelerle anlaşmalı olarak yetki beleşi dahilinde ilaçlama işlemleri yapılabilmektedir. İlaçlama şirketimiz Belediye ilaçlama işlemlerinde yetkilidir. Toplu taşıma ilaçlama alanında faaliyet gösteren ilaçlama şirketimiz, ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti vermektedir.

Toplu Taşıma ilaçlama uygulamalarınız için kurumsal firmamızın müşteri temsilcisini arayarak randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar Nelerdir?

Hizmet verdiğimiz alanları genel olarak sıralayacak olursak;  ilaçlama yaptığımız toplu taşıma araçları şunlardır; Halk otobüsü, Belediye Otobüsü, Minibüs, Dolmuş, Metro, Metrobüs, Tramvay, Teleferik, Vapur, Deniz Otobüsü, Feribot, Deniz Taksileri, bunun yanında Gemi, Yat, Sandal, Tekne, Taksi, Otobüs, Helikopter, Uçak gibi araçların tümüne ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Toplu Taşıma ilaçlama konusunda hizmet veren şirketimizi arayarak güvenle ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları Nasıl İlaçlanır?

Toplu taşıma araçları nasıl ilaçlanır sorusunu her gün toplu taşıma araçlarını kullanan pek çok kişi tarafından merak edilen sorulardan birisidir. Toplu taşıma araçlarının sıralandığı garajlar bulunmaktadır. Toplu taşıma ilaçlama zamanları genellikle mesasi sonrasında hem temizlik yapılarak hem de ilaçlama yapılarak dezenfekte edilmektedir.

Toplu taşıma araçları genellikle uçan haşerelerle doludur. Özellikle yaz aylarında toplu taşıma araçlarının ön camlarına yapışan yüzlerce ölü uçan haşere türlerine rastlanmaktadır. Bu ölü haşereler çevrede gezinen pek çok diğer haşere türleri için besin kaynağı oluşturduğundan bazı haşere türleri doğrudan bu alanlarda gezinerek mikrop ve hastalık yayan bakteriler bırakmaktadırlar. Bu yüzden bazı haşere türleri de doğrudan koltuklarda yaşamayı tercih etmektedirler. Özellikle bit, pire gibi haşere türleri insan kanı ile beslendikleri için bu alanlarda insanların yolunu gözlemektedirler.

Toplu Taşıma İlaçlama Mücadele ve Yöntemler

Toplu taşıma ilaçlama mücadele ve yöntemler olarak çeşitli ilaçlama uygulamaları kullanılabilmektedir. Genel olarak tüm taşıtlar için, Sıvı İlaçlama, Jel ilaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz ilaçlama kullanılan yöntemler arasındadır.

 

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir