İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kategori arşivi Bit

bit pire ilaçlamaBit ve diğer haşereler insana hastalık bulaştırdığı için mutlaka yok edilmeli. Bit ile mücadele hem doktor hem de ilaçlama firması kontrolünde olmalı. Zamanında müdahale edilmez ise insanda büyük sıkıntılar oluşturur. Bu nedenle belirli aralıklarla bit ilaçlama ve pire ilaçlama uygulatılmalıdır.

 

 

 

BİT VE BİT İLE MÜCADELEDE AKLA GELEN SORULAR

bit ilaçlamaBit ve diğer haşereler insana hastalık bulaştırdığı için mutlaka yok edilmeli. Bit ile mücadele hem doktor hem de ilaçlama firması kontrolünde olmalı. Zamanında müdahale edilmez ise insanda büyük sıkıntılar oluşturur. Bit ilaçlama önemli bir uygulamadır. Böcek ilaçlama firmaları tarafından alınan yardımlar doğrultusunda da bitten kurtulabilmeniz mümkündür.

 

 

 

BİT VE BİT İLE MÜCADELEDE AKLA GELEN SORULAR

elbise bitiBitler insanlara daha çok, insanların yaşadıkları, bulundukları toplu alanlarda bulaşabilmektedir. İnsanların birbirlerine daha yakın oldukları bu yerlerde kişilerin temasları durumunda kolaylıkla atlayabilen bitler herkeste görülebilecek haşerelerdir. Okul, sinema, otel bu bahsettiğimiz alanlardan sadece bir kaçıdır. Bunlar dışında eve gelen misafirlerden, eve alınan eşyalardan da bit bulaşması oldukça kolaydır. Ortak kullanılan tarak, kıyafet, toka yoluyla bit geçmesi mümkündür. Bit ile mücadele önemlidir. İhmal edilmemesi ve muhakkak önlem alınması gereken bir konudur.

 

 

BİT VE BİT İLE MÜCADELEDE AKLA GELEN SORULAR