Kategori arşivi Hamam Böceği

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken uzman kadromuzun sizlere soracağı 2 sorunun cevabı maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Fiyatlara geçmeden önce bu haşerenin özellikleri ve insanlara zararlarından bahsedelim. Hamam böcekleri güçlü bünyesi ile yok edilmesi en zor haşere türüdür. Sağlam ayak yapıları ile günlerce yorulmadan aç bir şekilde yürüyebilen bu böcek türü ile mücadele etmek için denenen geleneksel yöntemler sonuç vermemekle beraber çok tehlikelidir.

Hamam böceği ilaçlama fiyatlarıHamam böceği ilaçlama

Birbirinin ölüsünü yiyen ve kafasını kopsa dahi 8 gün boyunca yaşamayı başaran hamam böceklerinden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçip hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan ilaçlama uygulamasının fiyatları hesaplanırken sorulan sorular şu şekildedir.

 1. İlaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadar?
 2. İlaçlama yapacağımız haşerenin türü ve yoğunluğu nedir?

Bu 2 soruya verdiğiniz yanıtın ardından ilaçlama sırasında kullanılacak hamam böceği ilacı miktarı belirlenir ve bütçenizi aşmayacak bir ücretlendirme yapılır. İlaçlama sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı çalışacağınız firmayı doğru seçmek ve işinde uzman bir ekiple çalışmak. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusu tüketicilerin sadece ilaçlama sektöründe değil bütün sektörlerde yanıt aradığı bir konudur. Tereddüt etmekte de gayet haklılar çünkü sıradan ve ilkel yöntemler kullanan ilaçlama firmaları ile çalışmak haşerelerin daha fazla çoğalmasına ve ekonomik kayıptan başka bir işe yaramaz. Bu bağlamda böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce; İlaçlama yapacak elemanların eğitimli olduğunu sorun. Şirketin Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kendine olan güvenini gösterir.

Garanti İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren alanının öncü ismidir. Uzman kadromuz ve başarılı ekibimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları için bize ulaşın!

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri belirlenirken canlının türü ve bulunduğu alan çok önemli bir ayrıntıdır. İlaçlama yöntemlerinde en çok sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulaması kullanılır. Jel ilaçlama evin köşelerine sürülen ilacın bir hamam böceği tarafından yenmesi ile başlar. Zehri yiyen böcek diğer türlerinin yanına gidip öldüğünde geri kalanları da onu yer ve hepsi tek tek yok olur.

Firmamızda hamam böceklerinden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemleri şunlardır;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Garanti İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir?

Hamam böceği nasıl yok edilir? Hamam böcekleri ile mücadele diğer haşereler nazaran daha zordur. Güçlü ayak yapısı ve sırtında bulunan kalın tabaka ile kaynar suya bile atıldığında yaşamayı başaran bu haşere ile geleneksel yöntemler ile baş etmek mümkün değildir. Hamam böceklerinin insanları ısırma özelliği olmasa da dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getirerek salgın hastalıklara neden olurlar. Dışarıda karşılaştığımızda rahatsızlık duymadığımız hamam böcekleri evlerimizde ve yakın yaşam alanlarımızda karşılaştığımızda büyük sorun yaratır. Hama böceklerinin geleneksel yollar ile yok edilmesi mümkün değildir böyle bir durumda vakit kaybetmeden profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeniz bütçeniz ve sağlığınız için oldukça faydalı olacaktır. Garanti İlaçlama firmamız geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile haşere ilaçlama sektöründe ilk akla gelen isimdir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar belirleyici olur. Böcek ilaçlama profesyonellik ve kalite gerektiren bir işlemdir. Firmamız ve kullandığı ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup, bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Firmamızda ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun olarak geliştirilirken, önce insan sağlığı şiarı ile yola çıkıyoruz. Firmamızda hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Haşerenin türü ve yoğunluğu
 • Haşerenin yayıldığı alanın büyüklüğü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı etkili olur.

Hamam böceği ilaçlama ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşulları ile haşerelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Haşerelerle mücadelede en öneli ayrıntılardan biri de işini iyi yapan, güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Haşereler kısa sürede yayılan ve kontrol altına alınmadığında yaşam alanını istila edebilecek güce sahiptir. Bunun içi haşere ilaçlama işleminde çalışacağınız firmayı doğru seçmeniz ekonominiz ve sağlığınız için oldukça önemlidir. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Öncelikle çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
 • Çalışacağınız firmanın Garantili Hizmet sözü kendine olan güvenini gösterir.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanmasına dikkat edin.
 • Firmanın bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, sertifika, çalışma izni, ruhsat) yerine getirdiğini, belgelerin fotokopisini isteyerek teyit edin.
 • İlaçlama yapan firmanın kullandığı ürünlerin TSE damgalı olması ve Sağlık Bakanlığından onaylı olmasından mutlaka emin olun.

Garanti İlaçlama firmamıza günün 24 saati ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Kakalak İlaçlama

Kakalak

Kakalak hamam böceklerinin sık rastlanan türleri arasında yer alır ve hamam böceği türlerine oranla daha küçük bir yapıya sahiptir. Genellikle gri veya boz renginde olan bu haşerelerden kurtulmak için kakalak ilaçlama yaptırmak şarttır.

Kakalak ile mücadele ve bu haşereleri yok etme aşamalarının her birinde profesyonel firmalar tarafından hizmet almak, yapılacak uygulamaların başarısı için ön koşuldur. Basit yöntemler ile yapılan kakalak mücadelesi, bu haşereleri yok etmez, bunun yanı sıra sağlık problemlerine yol açabilir.

Kakalak İlaçlama Yöntemleri;

Kakalak ilaçlama; alanın şartlarına bağlı olarak sıvı ya da jel böcek ilaçları ile yapılabilmektedir. Sıvı ilaçlar, genellikle ev, iş yeri, bina, bodrum gibi alanlarda; jel hamam böceği ilaçları ise, restoran, cafe, fırın gibi alanlarda yapılır. Jel böcek ilaçları, ağırlıklı olarak, kakalak böceğine karşı önlem almak için yapılmakla birlikte, bu haşerelerin yok edilmesi için sıvı ilaçlar ile birlikte de kullanılabilmektedir.

Kakalak Böceklerinden İnsanlara Hastalık Bulaşır mı?

Kakalak, bilindiği üzere, nemli ve sıcak alanlarda yaşayan, çok hızlı çoğalan ve mikrop yayıcı özellikleri nedeniyle hastalıklara yol açan haşerelerdir.

 • Dizanteri
 • Tifüs
 • Gıda zehirlenmeleri
 • Astım
 • Verem
 • Hepatit

Kakalak böceklerinden gelebilecek hastalık ve zararlardan korunmak için profesyonel kakalak ilaçlama firmaları ile iletişime geçmek gerekir.Kakalak ilaçlama uygulaması sayesinde yaşam alanlarınız kakalak böceklerinden gelebilecek tüm mikrop ve virüslere karşı korunmuş olur.Hamam böceği ile mücadele için kaliteli böcek ilaçları kullanılarak yapılan uygulamalar, hem ortamın daha hijyenik olmasını, hem de oluşabilecek sağlık problemleri ve alerjilerin önlenmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte, kakalak ilaçlama uygulamalarının uzman kakalak ilaçlama şirketleri tarafından yapılması gerektiği unutulmamalı ve kakalak ile mücadele için amatör yöntemlere başvurulmamalıdır.

Yaşam alanlarınızı ve sağlığınızı kakalak böceklerinden korumak istediğiniz vakit biz her zaman yanınızdayız.