Hizmet Bölgesi:✅ Ulus Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Ulus Böcek İlaçlama

ulus bocek ilaclama

Ulus böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Ulus semtine ekonomik böcek ilaçlama hizmeti alın!

ulus bocek ilaclama

Beşiktaş’ın en önemli semtlerinden biri olan Ulus’ta böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz, semtte en kaliteli şekilde uygulanan hizmetlerdir. Semt sakinlerinin huzurlu bir ortamda yaşamaları için en yeni cihazlarla, en kaliteli hizmeti vermekte ve böceklerden tamamen kurtulmanızı sağlamaktayız. Haşerelerin yarattığı sağlık sorunların karşı çözüm üretirken, işlemlerde TSE onaylı ilaçlar kullanmakta ve sağlığınızı garantiye almaktayız.

Böceklerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Böceklerin bulunduğu ortamlar, insanlar için huzursuz ortamlardır. Evlerindeki ve işyerlerindeki huzuru kaçıran böcekler, insanların yaşam kalitesini düşürürken, psikolojisini de bozmaktadır. Birçok insan böceklerden korkmaktadır. Görüntü olarak ta kötü gözüken haşereler, bulundukları ortamda yalnızca görüntü kirliğine neden olmazlar.

Ulus böcek ilaçlama servisi

Aynı zamanda, hijyenik açıdan da problem yaratmaktadırlar. Bulundukları ortamlarda, yaşam alanlarımıza geçişlerinde beraberinde mikropları da getirmektedirler. Bu durumda birçok sağlık probleminin oluşmasına neden olmaktadır. Yaşam alanlarımızda gezindikleri her ortama dokunduklarından dolayı, bakteriler her yere bulaştırabilirler. Bakteriler, solunum yolu ile insanların vücuduna kolayca geçiş sağlamaktadır.

Haşereleri bazen kan, bazen temas yolu ile bulaşıcı hastalıkların virüslerini bizlere bulaştırmaktadır. Bu hastalıkların birçoğu ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden haşerelere karşı en kısa sürede, güvenilir yollarla önlem alınması gerekmektedir. Tifüs, dizanteri, mantar virüsü, hepatit virüsü, veba, verem gibi hastalıklar bunlardan bazılardır. Kanla beslenen haşereler, ısırdıkları yerde kaşıntı yarattıklarından dolayı, alerjik ve paraziter hastalıklarında başlamasına neden olmaktadır. Bu hastalıklar da, insanların hayat standartlarını düşüren hastalıklardır.  Ulus böcek ilaçlama şubemizin uzman personelleri, insan sağlığına zarar veren tüm böcek türleri ile savaşmaktadır.

İnsan Sağlığına Zararlı Haşereler ve Fareler

Ulus böcek ilaçlama servislerimiz, Amerikan/ Alman hamam böceği, gümüş böceği, akrep, karafatma, çekirge, mite, tahtakurdu, karınca, tahtakurusu, kalorifer böceği, kulağa kaçan böceği ilaçlama, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, halı böceği,  güve, kırkayak, kakalak, kertenkele, mayt, tatarcık, tatarcık, sivrisinek, pire, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, örümcek, yaban arısı, bit, uyuz böceği, sinek, sıçan, yılan gibi haşere ve fare türünü ilaçlamaktadır.

Haşerelerden Kurtulma Yolları

Böceklerden kurtulmak için birçok farklı yöntem ve teknik bulunmaktadır. Haşere türüne göre değişkenlik gösteren yöntemler, sıvı, jel, katı ilaçlarla yapılmaktadır. Kokulu ya da kokusuz olarak kullanılan ilaçlar, doğru şekilde uygulanırsa kalıcı çözümler üretmektedir. Uygun fiyatlarla haşere ile mücadele eden servislerimize bu konuda güvenebilirsiniz.

Ulus böcek ilaçlama şubemiz, sizden gelen hizmet taleplerini hemen değerlendirmeye almakta ve en kısa sürede size servislerini yönlendirmektedir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir