Hizmet Bölgesi:✅ Yaşam Alanlarınızda Böcek Oluşumuna İzin Vermeyin
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Yaşam Alanlarınızda Böcek Oluşumuna İzin Vermeyin

yasam alanlarinizda bocek olusumuna izin vermeyin

Böcekler, dünya üzerinde hızlı bir şekilde üreyerek, yayılan canlı çeşitlerinden biridir. Oldukça pis alanlarda yaşamayı tercih eden bu canlılar, vücutlarında pek çok sayıda parazit ve mikrop barındırır. İnsanların yaşam alanları içine girdiğinde ise taşıdığı bakterileri gezdiği her alana salya ve dışkı yoluyla bulaştırır.

Konakladığı alanlar içinde çeşitli olumsuzluklara neden olan bu canlılar istila haline dönüştüğünde baş etmek bir hayli zordur. Birçok böcek çeşidinin fiziksel olarak  kafası veya herhangi bir uzvu kopmuş olsa bile günler ve haftalarca yaşar. Aynı zamanda kanatları olan türler fazlasıyla hızlı hareket kabiliyetine sahiptir. Bu nedenle yakalanmamak için kolayca kaçıp, yer değiştirebilir.

Bu canlılar özellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda yaşamayı benimser. Özellikle bu alanların temizliği haşere istilasını önlemek amacıyla oldukça gereklidir.

Böcek ve fareler kişisel alanlar içine duvar ve parke yarıklarından, banyo ve mutfak kanalizasyonları borularından, açık pencere ve kapı kenarlarından rahatlıkla sızabilir. Böceklerle mücadele için bilhassa bu alanların düzenli periyotlar halinde ilaçlanması gerekiyor, aksi takdirde pek çok maddi manevi soruna sebep olur.

Garanti Böcek İlaçlama Çeşitleri

Garanti böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve huzuru için kapalı ve açık alan fark etmeksizin ilaçlama hizmetlerine devam etmektedir. İlaçlama çeşitleri kokulu sıvı ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, ULV ilaçlama olarak ayrılır. Böceğin türüne yayılma şekline ve alanın durumuna göre ilaçlama ekibi uygun olan ilaçlama çeşidini belirler. Böcek ilaçlama uygulamasında hangi ilaçlamanın kullanılacağına karar vermek için öncelikle alanın büyüklüğü ve böceğin cinsi göz önünde bulundurulmalıdır.

Fare ve böcek ilaçlama uygulamaları neticesinde uzun bir süre şikayetçi olunan alanlar üzerinde herhangi bir haşere türüne rastlamak olası değildir. Fakat kişisel ve toplumsal alanlarınızın sağlıklı işleyişi için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamasından yararlanmalısınız.

Garanti böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olarak çalışmaktadır. Kullanılan ilaçlar TSE garantisi altında onaylıdır. Siz de haşere problemi yaşıyorsanız, firmamızı arayarak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Böcek ilaçlama uygulamaları İstanbul’un bütün ilçelerinde ve mahallelerinde ucuz, ekonomik ve standart fiyattadır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir